WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Yüksek öğrenim kredisi veren bankalar 2018
Yazar: - 22 Şubat 2018
312
0

Her vatandaşın olduğu gibi öğrencilerinde yine aralıklarla kredi ihtiyacı olmuyor değil. Kredi çekmek isteyen ve eğitim masraflarını karşılamak isteyen birçok öğrenci ise ”Yüksek öğrenim kredisi veren bankalar 2018” sorusunu beraberinde sormak zorunda kalıyor. Bankalar tarafından öğrencilere uygun olarak hazırlanan kampanyalardan bugün neredeyse birçok üniversite öğrencisi faydalanamıyor. Bankaya giden bir öğrenci ”kredi çekmek istiyorum” dediğinde aldığı cevap ise çoğu zaman ”kredi talebiniz onaylanmadı” şeklinde oluyor.

Kredi ve kredi kartı sorunu yaşayan öğrencilerin bu aşamada yapmaları gereken ise öğrencilere yönelik daha fazla kampanyalar yapan ve hazırlayan bankaları tercih etmesi ile bu sorunu ortadan kaldırmaları gerekiyor. Yine öğrencilere verilecek olan kredi miktarlarının her daim kısıtlı olduğunun bilinmesi ve kredi faizi konusunda dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyaralım.

Yapı Kredi Bankası 50.000 TL 48 Ay Vadeli Kredi

Yapı Kredi Bankası bu konuda öğrencilere en yüksek oranda kredi sağlayan banka olarak biliniyor. 48 ay vadeli 50.000 TL eğitim ve öğrenim kredisi verebiliyor.

Ziraat Bankası Eğitim Öğrenim Kredisi

Ziraat Bankası ise devlet bankası olması ile bilinen ve daha çok emekliler tarafından kullanılıyor gibi görünmesine rağmen herkes tarafından aktif bir şekilde kullanılan banka olması ile tanınıyor. 36 ay vade süresi ile belirli bir limite kadar öğrenim kredisi veren Ziraat Bankası’nın güncel faiz oranları ise bilinmiyor.

Vakıfbank 12/24 Ay Vadeli 30.000 TL Öğrenim Kredisi

Vakıfbank ise öğrencilere 30.000 TL limitli 12 ay ve 24 ay vadeli olarak kredi sunabilen banka. Öğrencilerin %1.18-%1.20 faiz oranları ile eğitim ve öğrenim kredisi alabildikleri biliniyor.

Diğer Bankalar Öğrenim ve Eğitim Kredisi

Diğer bankalar tarafından da eğitim ve öğrenim kredisi verilebilmektedir. Ancak güncel faiz oranları ve limitlerini öğrenmek için diğer bankalar arayarak görüşmeyi uygun görmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ