WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Yapıkredi eft saatleri 2018
Yazar: - 01 Mart 2018
340
0

Yapıkredi bankası tarafından diğer bankalara eşdeğer saatler aralığında EFT işlemlerine izin verilmekte. Yapıkredi eft saatleri 2018, belirlenen saat aralığına göre sabah saatlerinden, öğleden sonraya kadar EFT işlemleri aynı gün diğer bankalarda bulunan hesaplarınıza veya göndereceğiniz kişilerin hesabına 5 ila 30 dakika içerisinde geçmiş olacaktır.

Bankanın EFT işlemlerine hızlı onay sistemi sayesinde kısa süre içerisinde EFT işlemleri yapılabildiği gibi, EFT saatleri konusunda ise birçok bankaya oranla daha erken saatlerde EFT işlemini sonlandırmaktadır. Yapıkredi eft saatleri aralığına göre sabah saat 09.00 itibari ile aynı gün içi EFT göndermeye başlayabilir, öğleden sonra 16.45’e kadar EFT işlemlerine devam edebilirsiniz.

EFT Yaptım Ama Ulaşmadı

Yapıkredi bankası aralığı ile EFT yaptıysanız eğer karşı bankanın EFT saatleri içerisinde ise karşı tarafa EFT aynı gün ulaşacaktır. Ancak eğer karşı banka EFT saatleri 16.30’da son buluyor, siz ise 16.33 gibi gönderim uyguladıysanız bu durumda sizden bağımsız olarak karşı bankaya EFT gönderilecek, ancak banka kullanıcının hesabına EFT’yi ertesi gün geçirecektir. Bununla ilgili olarak detayları karşı taraf kendi bankasını arayarak öğrenebilecek olduğu gibi, sizinde bu işlemlere dikkat ederek gönderim yapması ödemelerinizin aksamamasını sağlayacak bir detaydır.

Banka ödemeleri başta olmak üzere birçok ödeme gecikme olması durumunda sorunlar yaşatabilecek olduğu için, bu konuda dikkatli hareket edilmesi sizin ve karşı tarafın çıkarına dayalı olacaktır. Yapıkredi bankasına oranla diğer bankaların son EFT saatleri 17.30’a kadar devam edebilmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ