WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Yapıkredi bankası gelir belgesiz kredi
Yazar: - 20 Şubat 2018
276
0

Geliriniz olmasına rağmen zaman zaman ihtiyaç kredisi ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyacınızı gidermek adına yapılması gereken genellikle bankalara başvurmak olduğu gibi herhangi bir gelir belgesi olmayan kişinin bankaya yaptığı kredi ve kredi kartı başvurusu genellikle olumsuz olarak cevap alır.

Bankalar tarafından gelir belgesi olmayan kişilere kredi verilmemesinin nedeni kişinin mevcut olarak bu krediyi ödeyip ödeyemeyecek olduğunun bilinmemesinden dolayı ortaya çıkar. Bankalar bedava para kazanmadıkları gibi kredi verirken tüketicinin durumunu iyi analiz eder ve kredi ödemesini her ne şartla olursa olsun gününde yapabilecek müşterileri tercih etmeye özen gösterirler.

Yapı Kredi bankası tarafından ise gelir belgesiz kredi şansı sunulmaktadır. Ancak bu krediden yararlanmak isteyen herkesin elbette yapacak oldukları başvurulara olumlu yanıt verileceğini söyleyemeyiz.

Yapı Kredi Bankasından Gelir Belgesiz Kredi

Yapı Kredi bankasından gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız belirli şartları yerine getirmelisiniz. Gelir belgeniz bulunmuyor ise ipotek altına alınabilecek bir mal varlığınız bulunması veya size kefil olabilecek emekli bir vatandaşın olması kredi onayı için harika bir şans olacaktır. Ancak tüm bunlar yoksa bile eğer ki geçmiş ödemeleriniz düzenli ancak şimdilik gelir belgeniz yok ise Yapı Kredi bankası tarafından yine gelir belgesiz kredi veriliyor.

Bunun için Findeks kredi notunuzun çok yüksek olması ve geçmişte Yapı Kredi bankası ile ödemelerde bir sıkıntı yaşamamış olmanız yeterli oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ