WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
VDF finans ile kredili araç alımı nasıl yapılır?
Yazar: - 16 Şubat 2018
359
0

Kredi ile araç almak isteyenlerin karşısına Audi, Seat, Jeep ve daha birçok marka çıktığında yetkili kredi kuruluşu olan VDF çıkıyor. Otomobil grubunun neredeyse birçok tanındık markasını bünyesinde barındıran ve kredi veren VDF bazı şartlar karşılığında kredi onayı verdiği gibi kredi almak isteyenler ise şartları ve koşulları öğrenmek istiyorlar. Bir bayiden alacak olduğunuz araç için VDF aracılığıyla kredi veriliyorsa ”VDF finans ile kredili araç alımı nasıl yapılır?” sorusunu soruyor olmanız son aşamaya yaklaştığınızın belirtisidir.

Eğer ki VDF aracılığıyla kredi alacaksanız bir gelirinizin olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Verilecek olan kredi için VDF yetkilisi sizden ücret durumunuza ve gelir durumunuza göre gelir belgesi, emekli iseniz emekli maaşınızın yattığı hesap bilgisini isteyecek ve daha sonrasında kredi işlemlerini halledecektir.

VDF Kredi İçin Gereken Belgeler

VDF finans ile kredili araç alımı nasıl yapılır? Diye soruyorsanız yetkili bir bayi aracılığıyla başvuru yapabilir veya internet üzerinden VDF sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu için gerekli olan belgeler ücretli çalışan için;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Maaş bordrosu fotokopisi (son aya ait ) veya şirket yetkililerince kaşelenmiş / imzalanmış aylık gelir yazısı,
  • Maaş yazısını imzalayan şirket yetkililerinin imza sirküleri fotokopisi,
  • Noter tasdikli imza beyannamesi
  • Beyan edilen adresin doğruluğunun teyidi için, kredi başvurularında aşağıdaki evraklardan birisinin gönderilmesi mecburidir.

Emekliler için;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Noter tasdikli imza beyannamesi,
  • Emekli maaşının yattığı banka hesap cüzdanı fotokopisi.
  • Beyan edilen adresin doğruluğunun teyidi için, kredi başvurularında aşağıdaki evraklardan birisinin gönderilmesi mecburidir.

Olarak belirlenmiştir. Bu belgeleri yetkili bayide iken teslim etmeniz durumunda sizleri bayi yetkilisi kısa bir süre bekletecek ve hemen ardından kredinizin onayının alınması ile birlikte araç satış işlemlerine başlayacaktır. Eğer istediğiniz araç bayide bulunmuyor veya özel donanım içeren bir araç ise aracın teslimat süresi değişim gösterebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ