WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: - 26 Ocak 2018
368
0

Türkiye’nin en fazla bilinen ve en çok satış yapan teknoloji marketlerinden birisi olan Vatan Bilgisayar son dönemde müşterilerine kredi kolaylıkları sunmaya devam ediyor. ObeaBank kredisinin süresinin dolması ile birlikte Fibabanka kredisi sayesinde müşterilerine 10 aya varan faizsiz kredi seçeneği sunan teknoloji devi cep telefonları satışlarını da kredi ile yapabiliyor. Vatan Bilgisayar Fibabanka kredisi başvurusu nasıl yapılır? Diye soracak olan kullanıcılar için başta yapılması gereken alacak olduğunuz ürüne karar vermenizin ardından diğer işlemlere geçmek yönünde olmalıdır.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Başvurusu Nasıl Yaparım?

Vatan Bilgisayar 10 ay taksitle cep telefonu kredisi, almak isteyen müşterilerin cep telefonlarından VATAN yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazın ve ardından 3422’ye SMS gönderin.

Bu adımdan sonra Fibabanka tarafından size onay veya red mesajı gönderilmesini takip eden aşama ile birlikte eğer ki Vatan Bilgisayar Fibabanka kredisi başvurunuz kabul edildiğine dair SMS gelir ise herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek istediğiniz ürünü seçin. Ardından görevli eşliğinde sistemden kredi başvuru yapacak olduğunuzu belirtin ve kredi başvurusunu satış temsilcisi ile birlikte tamamlayın, bu aşamanın adından Fibabanka tarafından mağazada da onay verilmesini takip ederek istediğiniz cihaza 12 ay faizsiz taksitle sahip olabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Başvurusu Yaptım, RED Mesajı Aldım Ne Yapmalıyım?

Eğer ki Vatan Bilgisayar 10 ay taksitle cep telefonu Fibabanka kredisi başvurusu nasıl yapılır? Aşamasında yazılı adımları tamamladıysanız ve RED cevabı aldıysanız farklı bir yakınınızdan rica ederek sizin adınıza kredi başvurusu yapmasını isteyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ