WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredi
Yazar: - 19 Mart 2018
476
0

Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredi almak nasıl? Sorusuna yanıt arayacağız. Türkiye’de telefon fiyatlarının gelen ek vergiler ve benzeri yükümlülükler dolayısı ile, artan döviz fiyatlarının etkisi ile birlikte ciddi oranda birçok teknoloji cihazının fiyatına zam gelmiş durumda. Hali ile günümüzde cep telefonlarının artık olmazsa olmaz haline gelmesi ve sürekli olarak 10 yaşından küçük çocuklar tarafından dahi kullanılmaya başlaması sonucunda cep telefonları yetişkinler tarafından bir ihtiyacın daha ötesine geçiyor.

Türk Lirası karşısında sürekli olarak değer kazanan dolar ise cep telefonları fiyatlarının artmasına neden olarak kredi ile cep telefonu alma, araştırmalarını vatandaşlara adeta zoraki hale sokuyor. Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredi seçenekleri ise bir süre önce olmayan ancak şimdilerde her tüketicinin tercihi haline gelen bir kampanyaya dönüşmüş durumda. Vatan Bilgisayar mağazasından alacak olduğunuz üst limiti 7000 TL civarına kadar cep telefonlarında faizsiz olarak kredi çekme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bununla ilgili elbette bazı şartlar bulunuyor ve her önüne gelen Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredisinden yararlanamıyor.

Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredisi nedir?

Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredisi, akıllı telefon satın almak isteyen ancak yeterli miktarda gücü olmayan veya aylık olarak taksit taksit cihaz parası ödemek isteyen yetişkin tüketicilere yönelik bir kredi türüdür. 18 yaşın üzerinde olan herkes istediği gibi direkt olarak Vatan Bilgisayar mağazasından eğer gerekli olan aşağıda yazılı aşamaları geçtiyse cihaz satın alabilecektir.

Vatan Bilgisayar ve Fiba Banka ortaklığı sonucunda gelişen bu sistem sayesinde Fiba Banka hem müşteri sayısını arttırmakta, hem daha fazla tüketici direkt olarak istediği akıllı telefona herhangi ek bir faiz ve para ödemeden sahip olabilmektedir.

Vatan Bilgisayar ve Fiba Banka Güvenilir Mi?

Vatan Bilgisayar ve Fiba Banka, Türkiye’de yasal yollardan her aşamaları tamamlamış ve güvenilir olan şirketlerdir. BDDK tarafından onay alan Fiba Banka ise yine pek fazla bilinmeyen bir banka olmasına rağmen güvenle kullanılabilecek, ancak diğer birçok bankaya oranla pek fazla gelişmemiş bankalardan sadece bir tanesidir. Güven konusunda bir problem olacağını düşünmenize gerek bu yüzden gerek yoktur.

Kredi Puanım Düşük Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms kredisi Çekebilir Miyim?

Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredisi çekmek için belirli şartları yerine getirmeli ve SSK’lı çalışıyor olmanız veya aktif bir gelir belgesine sahip olmanız gerekir. Ön onay almış olabileceğinize rağmen mağazaya gittiğiniz zaman sisteme bilgilerinizin girilmesinin ardından kredi çıkmama riski bu durumda oldukça fazla yüksek olacaktır.

Kredi puanınız az ise bir yakınınız aracılığı ile Vatan Bilgisayar Fiba Banka faizsiz sms kredisi çekebilir ve 8 taksite kadar faizsiz cep telefonu kredisini anında alabilirsiniz.

Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredisi Nasıl Alınır?

Vatan bilgisayar fiba banka 3422 sms ile faizsiz kredisi almak için yapılması gereken ilk işlem cep telefonunuzun SMS kısmına girerek VATAN yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazıp 3422’ye göndermek olacaktır. Bu numaraya gönderecek olduğunuz bilgi sonrasında onay verilir ise mağazaya gidebilecek olduğunuz veya direkt olarak red verildiği yönünde bilgi verilecektir. Ön onay almanız durumunda Fiba Banka ile görüştükten sonra mağazaya gitmeniz onay işlemleri açısından oldukça kolay ve daha garanti bir yöntem olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ