WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Traktör kredisi veren bankalar
Yazar: - 06 Şubat 2018
330
0

Çiftçilere destek kapsamında hükümetin destekleri ile birlikte daha fazla tarım alanına dayalı yatırımlar yapılabiliyor. Çiftçiler için faizsiz krediler verilebildiği gibi bankalar tarafından devreye giren bir takım kredi kampanyaları kapsamında ”Traktör kredisi veren bankalar” sorusuna da yanıt bulunabiliyor.

Bankalar devlet bankaları ve özel bankalar olmak üzere traktör kredisinde ikiye ayrılıyorlar. Traktör kredisi almak için özel veya devlet bankalarını kendinize uygun olacak şekilde seçebilecek olduğunuz gibi özel bankaların kredi faiz oranları ile devlet bankalarının faiz oranları arasında elbette ki farklılıklar bulunuyor. Kimi zaman bu faiz konusu aşağı yönlü olabildiği gibi kimi zaman yukarı yönlü olarak karşımıza çıkabiliyor.

Traktör kredisi almak isteyenler 2. el veya sıfır olarak tercihlerini yapmalarının ardından 3 ay ila 60 ay arasında değişen vadelerle başta Zıraat Bankası olmak üzere İş Bankası, AKBANK, Yapı Kredi, Türk Ekonomi Bankası, DenizBank gibi bankaları tercih ederek traktör kredisi kullanabilirsiniz.

%100’e Varan Kredi İmkanı

Traktör kredisi için yapılacak olan başvurularda bazı bankalar müşterilerinize özel olarak düzenledikleri kampanyalar ile güncel faiz oranları üzerinden %100’e varan tam, bazı bankalar ise %75’ine kadar tamamına yakınına kredi verme şansı sunuyorlar.

Bankalar tarafından traktör kredisi almak için belirlediğiniz traktör satışı için bankaya başvurarak gerekli kredi alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Kredi verilecek olan traktörün vade boyunca satışı yapılamayacak olduğu gibi ödemelerin yapılmaması durumunda banka tarafından traktörün icra yolu ile satışa sunulabilecek olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Traktör Kredisi Almak İstiyorum

Traktör kredisi nasıl çekilir? Diye soruyorsanız öncelikle bir gelir belgenizin olması gerekliliği bazı bankalar tarafından şart sunulabilir. Bazı bankalar ise mevcut çalışma durumunuzu göz önüne alarak Bağ-Kur’lu olmanız durumunda traktör kredisi verebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ