WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Tır, kamyon ağır vasıta kredisi veren bankalar 2018
Yazar: - 06 Şubat 2018
329
0

Bankalar 2018 yılında kredi faizlerini yükseltmesine rağmen TIR, kamyon ve diğer ağır vasıta araç alımları için sundukları kredi faizi kampanyaları sayesinde birçok kişiyi mâl sahibi yapıyor. Bankalardan ”Tır, kamyon ağır vasıta kredisi veren bankalar 2018” adı altında kredi almak isteyen vatandaşların ilk öncelik olarak yapacak oldukları değerlendirme sonrasında kredi faizlerini iyi ve dikkatle karşılaştırması sonucunda karar verdikleri herhangi bir bankadan kendileri için kredi çekebilecek olduklarını belirtelim.

Ağır tonajlı araçlar için kredi çekmek için bazı bankaların koşulları çok ağır olduğu gibi bazı bankalar ihtiyaç kredisi dışında hiçbir şekilde bu sınıfta yer alan araçlar için kredi şansı sunmuyorlar.

TIR ve Kamyon Kredisi Almak İstiyorum

”Tır, kamyon ağır vasıta kredisi veren bankalar 2018” araması yapıyorsanız bu konuda en iyi bankalardan olan Ziraat Bankası’nı tercih etmeniz sizin açınızdan olumlu yönde olacaktır. Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi kampanyalarında devlet bankası olmasından dolayı sık sık tercih edilmesinin de etkisi ile faiz oranları daha düşük, geri ödeme süresi daha uzun olabilecektir.

Bazı bankalar bu alanda verdikleri krediler için 60 aya varan vadeler sunarken, bazı bankalar tarafından ise 48 aya kadar vade şansı tanınıyor.

TIR almak için yaş sınırına uymanız gerektiğini de hatırlatalım, zira TIR kullanmak için 21 yaşını doldurmak olmak yeterli olacaktır.

Hangi Bankalar Ağır Tonajlı Araçlar İçin Kredi Sunuyor

ING Bank tarafından 48 ay vadeli olarak ağır tonajlı araçlar, TIR, kamyon için fatura bedeli tamamının %70’ine kadar kredi verilebiliyor. QNBFİNANSBANK tarafından yine aynı şekilde araçların %80’ine kadar kredi imkanı tanınıyor. Diğer bankaların resmi olarak bu yönde herhangi bir açıklamaları bulunmuyor ancak bankalara danışarak kredi verip vermediklerini daha detaylı öğrenebilirsiniz.

FORD ve KOÇ grubu tarafından sunulan kamyonlarda ise bayiler kendi finansman koşulları ile kredi şansı sunuyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ