WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Sıfır Arabanın Tamamına Kredi Veriliyor Mu?
Yazar: - 24 Mart 2017
449
0

Araç almak isteyen vatandaşların aldığı taşıt kredisi sıfır arabanın tamamını değil, yalnızca bir kısmını karşılamaktadır. Ancak almak istediği aracın tamamı tutarında kredi almak isteyen vatandaşlar için de bankalar belirli koşullar istemekte ve koşullar yerine getirilirse aracın %100 değeri kredi olarak çekilebilmektedir.

Sıfır araç almak isteyen tüketiciden aracın faturasını, ikinci el araç alacak olanların ise araba ruhsatını talep eden bankalar normal şartlarda aracın tamamını karşılayacak krediyi vermemektedir. Bu durumdan dolayı da sıfır arabanın tamamına kredi veriliyor mu sorusu merak edilmektedir. Sıfır araç almak istiyor ve %100’ünü banka kredisi kullanarak ödemek istiyorsanız hangi koşulların gerektiğini burada bulabilirsiniz.

Sıfır Arabanın Tamamına Kredi Almak İstiyorum

Aracın tamamı tutarındaki krediyi çekebilmeniz için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olanlar aracın tamamını kredi çekemezler.

Düzenli bir maaş almak da bankaların istediği ikinci koşuldur. Ayrıca aynı işyerinde en az 4 ay kesintisiz sigortanın yatması da gerekmektedir.

Eğer maaşlı bir işte çalışılmıyorsa örneğin kredi almak isteyen vatandaş çiftçi veya esnaf ise güvence olarak gösterebileceği bir gayrimenkul ya da benzeri bir mal varlığının olması gerekmektedir.

Kredinin Eksik Kısmını İhtiyaç Kredisi İle Karşılamak

Eğer bu koşullardan hiçbirini yerine getiremiyorsanız bankanın size verdiği taşıt kredisini arttırmak için şu yöntemi de deneyebilirsiniz. Kredinizin eksik kısmını alacağınız bir ihtiyaç kredisi ile karşılayabilir, böylece aracın değerinin tamamını bankadan kredi olarak almış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ