WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Şekerbank’tan Tüm Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi!
Yazar: - 20 Nisan 2017
773
0

Her geçen gün Şekerbank’ın sunduğu kredi kampanyalarını çeşitlendirmeye ve farklı meslek gruplarında çalışanlara özel kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Bu kampanyalar arasında kamu çalışanlarını da unutmayan banka, özel ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladığını duyurdu.

Şekerbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde finansman edinmek isteyen müşteriler, azami 50 bin Türk Lirası’na kadar likidite edinebilmektedirler. Müşteriler, edindikleri kredinin geri ödemelerini 3 ila 48 ay vade aralığında tercih ettikleri bir zaman diliminde yapabilmektedirler. Kredi kapsamında banka tarafından belirlenen faiz oranı aylık yüzde 1,55 olarak deklare edilmiştir. Bahse konu faiz oranı müşterinin edinmek istediği kredi tutarına veya tercih ettiği vade dilimine göre farklılık arz etmemektedir.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Nasıl Hesaplanır.

ankadan bu kredi kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası fon kullanmak isteyen müşteri, geri ödemelerini 48 ay vadede yapmak isterse; bankaya her ay 316 lira 80 kuruşluk taksitler ile ödeme yapmak durumundadır. 4 yılın sonunda Şekerbank’a müşterinin yapacağı toplam ödeme tutarı 15 bin 206,4 lirayı bulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ