WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Ptt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Yazar: - 20 Aralık 2017
461
0

PTT, önceki dönemlerde sadece posta hizmetleri vermekteydi. Şuan Günümüzde ise birçok alanda faaliyet göstermektedir. PTT’nin bu faaliyetlerinden birisi de tüketicilere sunduğu Kredi imkanıdır. PTT kendi müşterilerine iş birliği yaptığı bankalar üzerinden düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır. PTT kredi başvurusu 2017 yılı döneminde oldukça rağbet gördü.

PTT emekli maaşını PTT den çeken müşterilerine daha kolay kredi imkanı sunmaktadır. Bu da PTT den emekli maaşını çeken emeklilerin PTT nin sunduğu kredilere yönelmesini sağlamaktadır.

Ptt Kredi başvurusu yapmak için En yakın PTT şubesine giderek Kredi çekmek istediğinizi çalışan yetkiliye iletmeniz takdirde size doldurmanız için bir forum verecektir. Bu formu doldurduktan sonra sizden alarak sistem üzerinde gerekli bilgileri doldurarak anlaşmalı olduğu bankalara Elektronik sistem üzerinden göndermektedir. PTT sizin talebinizi ilettikten sonra banka kredi başvurunuzu incelemeye alır. Kredi başvurunuz olumlu görünürse Eğer krediniz onaylanır. Bu süreçten sonra başvuru yaptığınız PTT şubesindeki görevli size kredi sözleşmesi imza atacaktır. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra paranızı hemen alabilirsiniz. Peki PTT hangi bankalarla çalışıyor bunu da merak ediyor olabilirsiniz. Bunu da hemen sizler için paylaşalım. PTT nin anlaşmalı olduğu bankaları Aktif Bank, TEB, Odeabank, Şekerbank, ING Bank, ve DenizBank olarak sıralayabiliriz.

PTT ile çalışan emekliler PTT nin sunduğu Kredi imkanı sayesinde 50.000 tl ye kadar 36 ay vade ile kredi kullanabilirler. Şunu da belirtmekte fayda var PTT den emekli maaşı alan müşteriler ile PTT ile çalışan müşterilerin kullandığı kredilerin faiz oranlarında farklılık olabilir. Bunun nedeni emekliler için daha uygun faizli cazip kampanyaların düzenlenmesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ