WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
PTT bonus kredi kartı başvurusu 2018
Yazar: - 29 Mart 2018
426
0

Türk bankacılık sektörü sürekli olarak ilerlemeye devam ediyor. Türk bankaları ile birlikte her alanda hizmet sunmaya odaklanan PTT ise benzer şekilde kredi ve kredi kartı sunuyor. PTT bonus kredi kartı başvurusu 2018 yapmak için bir takım belirli şartlar isteyen PTT Bank, hem vatandaşların kredi kartı sahibi olmasını sağlamak, hem vatandaşların her alanda alışverişlerini daha fazla güvenli ve daha rahat yapmalarını sağlamak adına yeni adımlar atıyor.

PTT bonus kredi kartı başvurusu yapmak, kolay ve basit bir işlemdir. Kredi kartı ve kredi sunması ile bir anda popüler hale gelen PTT, özellikle emekliler için hazırlanan krediler ile birçok emeklinin rahatlamasını sağlamaktadır.

PTT bonus kredi kartı almak isteyen vatandaşlar için sunulan hizmet için en yakın PTT şubesine başvuru yapılması gerekiyor. PTT diğer bankalarda olduğu gibi internet sitesi üzerinden veya arayarak PTT bonus kredi kartı başvurusunu kabul etmezken, benzer şekilde PTT kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapabilecek olduğunu belirten kişilere inanmamanız gerekiyor.

PTT Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

PTT tarafından sunulan PTT bonus kredi kartının limiti ile ilgili sürekli olarak sorulan sorular genel olarak ne kadar kredi kartı limiti verilecek olduğu yönünde olmaktadır. PTT diğer bankalarda olduğu gibi PTT bonus kredi kartını onaylamadan önce size özel olarak limit belirleyecektir.

Gelir durumunuz ve diğer etkenlere göre belirlenecek olan PTT bonus kredi kartı limitiniz sizin ödeyebilecek olduğunuz tutarın üzerinde olmayacak olduğu gibi, tam olarak ortalama bir limit olacaktır.

PTT bonus kredi kartı başvuru şartları neler?

PTT bonus kredi kartı başvuru şartları neler? Diye sorulacak olursa ise burada devreye yine PTT BANK girmektedir. BDDK tarafından belirlendiği üzere gelir belgesi olmayan kimselere kredi kartı verilemeyecek olduğuna dair bir yüküm ve şart olmamasına rağmen PTT bonus kredi kartı başvurusu gerekli belgeleri arasında gelir belgesi şartı aranmaktadır. Kendinize ait gelir belgenizi PTT’de bulunan görevliye teslim etmenizin ardından PTT bonus kredi kartınız ile ilgili işlemlerin başlamasına çok az adım kalacaktır.

Kimlik belgeniz veya sürücü belgeniz ile birlikte başvuru aşamasını hemen geçebilirsiniz.

PTT bonus kredi kartı kaç günde teslim edilir?

PTT bonus kredi kartı teslim tarihi öğrenme, ile ilgili olarak sorulan sorulara ise sadece PTT tarafından net yanıt verilebilmektedir. PTT kendisi kredi kartınızın teslimatını sağlayabilecek olduğu gibi kredi kartının PTT şubesinden teslim alınabilecek olduğu da bilinmelidir.

PTT bonus kredi kartı nasıl iptal ettirilir?

Eğer hali hazırda PTT bonus kredi kartı iptal ettirme işlemi için bilgi arıyorsanız yine bu konuda internet üzerinden kabul edilen bir başvuru maalesef yoktur. PTT şubesine giderek kredi kartınızın iptal edilmesine dair belgeleri imzalayarak PTT bonus kredi kartınızın iptal edilmesine yönelik işlemlere hemen start verebileceksiniz.

PTT bonus kredi kartı güvenilir mi?

En sık sorulan soruların arasında ise PTT bonus kredi kartı güvenilir mi, sorusu bulunmaktadır. Türkiye’nin en eski kurumlarından birisi olan ve arkasında resmi olarak devletin gücünü almış bir kurum olan yani bir devlet kurumu olan PTT’nin kredi kartına güvenmemek gibi bir durum asla söz konusu dahi edilemez. PTT Türkiye’nin en güvenilir kurumlarından birisi olduğu gibi 150 yılı aşkın hizmet süresi ve Cumhuriyet tarihinin ilk kurumlarından birisidir. PTT bonus kredi kartını güvenle kullanabilir ve diğer bankalarda olduğu gibi her işlemi aynı şekilde yapabilirsiniz.

PTT bonus kredi kartının tek eksi konusu ise mobil uygulama ve internet üzerinden destek konusunda diğer bankalara oranla pek fazla hizmet sunmamasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ