WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Öğrenci İçin En İyi Kredi Kartı 2018
Yazar: - 23 Ocak 2018
258
0

Kredi kartları sadece çalışan kişilere has olarak verilmeyip aynı zamanda öğrencilere de bankalar tarafından sunulmaktadır. Ancak öğrenciler için en iyi kredi kartı demek yerine daha çok öğrenciler için avantajlı kredi kartı hangisi şeklinde cevap vermek daha doğru olacaktır.

Öğrenciler İçin Verilen Kredi Kartları Limitleri Ne Kadar?

Yüksek maaşlı çalışan bir kişiye bankalar yüksek limitli kart verebiliyorken maalesef öğrenciler için çok yüksek limitli kredi kartı verilmemektedir. Öğrenciler bunu dezavantaj olarak düşünse de aslında büyük bir avantaj olarak görülmektedir. Burada belirtilen avantaj aslında yüksek tutarlarda kredi kartı borcu ödememeleri için avantaj olarak görülmektedir. Öğrenci kredi kartları limitleri bankalara göre değişiklik göstermektedir. Ancak dediğimiz gibi çok yüksek limitler beklenilmemelidir.

Öğrencilere Verilen Kredi Kartlarında Aidat Var mı?

Yine bankaların inisiyatifine göre değişiklik gösteren bu sistem ağırlıklı olarak aidat alınmaması yönünde ilerlemektedir. Küçük çaplı bir araştırma ile öğrenciye sunulan kredi kartlarında aidat olmayanını bulmak mümkündür.

Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Taksit ve puan özelliği taşıyan aynı zamanda aidat istemeyen Garanti Bankası Bonus Genç kategorisinde bulunan kredi kartını tercih edebilirsiniz.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Exi26 ismi ile öğrencilere kampanya adı altında verilen kredi kartıyla taksitli alışveriş yapabileceğiniz aynı zamanda alışverişlerinizle puan biriktirebileceğiniz kart aidatı ödemeyeceğiniz bir kredi kartıdır.

TEB Öğrenci Kredi Kartı

ÜniversiteTEB adıyla daha çok öğrenciler için hazırlanmış olan taksitli alışveriş, puan biriktirme, aidat ödememe gibi özellikleri ile tercih edilenler arasındadır.

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı

TV reklamlarında da sürekli karşımıza çıkan bir kredi kartını öğrencilere sunmaktadır. Aidat ödemek istemiyorum, taksitli alışveriş yapmak istiyorum ve alışverişlerimle puan kazanmak istiyorum diyorsanız TEB bankasının öğrenciler için verdiği kredi kartına başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Daha çok öğrenciler için en iyi kredi kartı hangisi sorusuna cevap arayanlara önereceğimiz kredi kartıdır. Puan kazanabilme, taksitli alışveriş, diğer öğrenci kredi kartlarına göre daha yüksek limitle verilen Genç Bankkart isimli kredi kartı ile aidat ödemezsiniz.

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı

Like Card ismi ile öğrencilere kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Bu kredi kartı birçok kampanyayı sizlere bildirmektedir. Aidat ödeme derdi yok. Taksitli alışveriş yapabilir ve bu alışverişler ile puan biriktirebilirsiniz.

Öğrenci Kredi Alırken Dikkat Edilecekler

Her ne kadar bankalar öğrenciler için bir takım aidat ödemelerinden muaf kılsa da belli bir ay ya da belli bir yaş sınırına kadar şart getirebilmektedir. Başvuru yapacağınız banka ile gelecekte karşınıza neler çıkacak bunlarla ilgili tüm detayları önceden sormanız ve imza attığınız sözleşmeyi detaylı okumanız tavsiyelerimiz arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ