WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Odeabank gelir belgesiz kredi 2018
Yazar: - 18 Haziran 2018
493
0

Odeabank gelir belgesiz kredi 2018 çekmek için neler yapmak gerekiyor? Bankalardan gelir belgesiz ve kefilsiz kredi çekmek için sürekli olarak bazı aşamalardan geçmek ve bu aşamaları geçtikten sonra zaman zamanda kefil göstermek gerekiyor. Hali ile bu kefil kişiyi gösteremeyen kişiler bankalardan kredi çekemiyor ve kredi çekemediği için ciddi sorunlar yaşıyorlar. Kredi çekmek isteyen ama bankalardan gelir belgesiz kredi çekemeyen vatandaşlar ise çareyi pek adı bilinmeyen bankalarda buluyor.

Tüm bankalar maddi gücü yeterli olan ve ödemeleri yapabilecek olan vatandaşlara kredi ve kredi kartı verir. Maddi durumu olmayan birisine kredi verip o kişinin bankaya kredi geri ödemesi yapmasını beklemek tamamen çok olumlu düşünce olduğundan ve bankaların çok katı ve sert kararlar almak zorunda olan şirketler oldukları düşünüldüğünde müşterilere iyi niyet ile yaklaşmaları beklenmez.

Her banka kendi elde edecek kar oranını düşünür ve buna uygun olarak hareket eder. Hali ile bankaların kredi konusunda vatandaşlara kredi vermeden önce aldıkları ve uyguladıkları bazı karar verme aşaması mevcuttur. Bu karar verme aşamasında kredi çekmek isteyen kişinin belirli bir oranda gelirini belgelemeye yarayan belgelere ihtiyaç duyularak bu belgeleri direkt olarak bankaya teslim etmesi istenir.

Odeabank gelir belgesiz kredi 2018, ise emekli vatandaşlar tarafından herhangi bir belge vermeden kredi çekilmesine imkan tanıyan krediden farksız olmakla birlikte belirli bir geliri olan ancak buradan gelir belgesi alamayan vatandaşlar adına yapılmış olan bir kampanya olarak düzenlenmiştir. Kredi kampanyası kapsamında bir işte çalışıyor ve belirli bir gelire sahip iseniz mevcut banka hesabınıza giren gelirler var ise ufak miktarlarda kredi çekebilirsiniz.

Şartlar Neler?

  • ODEABANK banka hesabınızda belirli bir nakit akışı olması gerekmektedir
  • Hesabınızın sürekli olarak aktif kullanılıyor olması
  • Kredi kartınız var ise kredi kartının düzenli olarak ödenmiş, en ufak bir ödeme gecikmesi olmaması gerekiyor

Eğer bu koşullara sahipseniz Odeabank gelir belgesiz kredi çekmeyi deneyebilirsiniz. Yine de banka tarafından size kesinlikle kredi verilecek olduğu garanti edilememekle birlikte kredi verilmesi durumunda geri ödemelerin düzenli yapılmaması durumunda banka 3 ay içerisinde ödemelerin düzensiz yapılmasının ardından kredinin tahsili için icra müdürlüklerine dilekçe göndererek borcun tek bir seferde kapatılması gerektiğini belirten bir noter onaylı ihbar gönderebilir.

Kredi çekerken gelir belgeniz olması daha yüksek oranlarda kredi çekmenizi kolaylaştıracak olduğu üzere sadece bununla da sınırlı kalmayarak gelir belgeniz olduğundan dolayı bankadan kredi kartı alma şansı, faiz oranlarında belirli oranlarda düşüşler olabilecektir. Bu tür kararları verecek olan üst yönetim ekibi olmakla birlikte eğer kredi başvurunuz onaylanmaz ise bu size olumsuz olarak yansıyacak, hali ile diğer kredi başvurularınızda da ciddi sorunlar yaşayabileceksiniz. Başvuru yaparken gelir bilginizi doğru girmek sizin açınızdan büyük avantajları beraberinde getirmekle kalmayacak, daha fazla doğruluk dolayısı ile bankanın sizden istediği belgeler olursa bunları daha çabuk ispatlayabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ