WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Kuveyttürk eft saatleri 2018
Yazar: - 01 Mart 2018
303
0

Kuveyttürk bankası Türkiye’nin en fazla kullanılan 10 bankasından birisi olmasına rağmen kredi ve banka kartı vermek konusunda diğer bankalara oranla geri planda ve daha fazla tedbirli davrandığı için günlük yaşamda ATM cihazlarının üzerinde ismini sık sık göremiyoruz. Kuveyttürk eft saatleri 2018 ile ilgili olarak ise genellikle sıkça sorulan soru, Kuveyttürk eft saatleri kaçtan kaça kadar? Sorusu olmaktadır.

Banka diğer bankalarla eşit oranda ödeme işlemlerinin transfer hızının sağlanması adına sistemlerini sürekli olarak geliştiren bir bankadır. Kuveyttürk eft saatleri sabah saat 09.00 civarında başlamakta olup, akşamüstü saat 17.00’a kadar devam etmekte ve EFT işlemleri diğer bankalara bu saatler aralığında iletilebilmektedir.

EFT Gönderdim Karşı Tarafa Gönderilmedi

Kuveyttürk bankası aracılığı ile EFT yaptığınızda karşı tarafın bankasının durumuna göre aynı gün içerisinde veya ertesi gün EFT işlemi hesaba geçecektir. Ancak saatler 17.00 öncesi yaptığınız EFT karşı tarafın bankasına geçmemiş ise ve 30 dakikayı aşkın bir süreden beridir bekliyorsanız derhal banka ile iletişime geçerek bu konuda destek alabilirsiniz.

Banka tarafından EFT işleminin neden dolayı gerçekleştirilmediği size en net şekilde açıklanacak, EFT işleminde yaşanan sorun ile ilgili detaylar çözülerek karşı tarafın hesabına sizin onayınız doğrultusunda geçmesi sağlanacaktır.

Bazı durumlarda bankalar EFT saatleri farklı olduğu için Kuveyttürk bankasından 16.45’te gönderilen EFT karşı bankanın 16.30’a kadar açık olması durumundan dolayı ertesi güne kalabilmekte, ve ertesi gün hesaba geçebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ