WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Kredi çıkmıyor nasıl araba alabilirim?
Yazar: - 07 Şubat 2018
283
0

Araç almak isteyenlerin ilk koştukları yerler genellikle eğer nakit ödeme gücü yok ise bankalar olmakta. Kredi çekmek isteyenlerin taşıt ve araç kredisi arasında kararsız kaldıkları bilinirken bir yandan ihtiyaç kredisi, bir yandan ise diğer krediler arasında kalan tüketicilerin genellikle tercihleri ihtiyaç kredisi yönünde oluyor. ”Kredi çıkmıyor nasıl araba alabilirim” sorusunu soran araç almak isteyen kişilere en iyi yanıt ise kendilerini sıkıntı ve üzüntüye girmemeleri yönünde olacaktır.

Zira mutlaka eğer ki bir miktar nakit paranız var ise en kötü şartlarda dahi taşıt kredisi adı altında kredi çekebilir ve taşıt alabilirsiniz. Kayıtlı bir gelirinizin olması taşıt kredisi için gerekli olduğu gibi eğer adınıza kayıtlı herhangi bir ev veya mal bulunuyor ise bunları teminat göstererek yine taşıt kredisi alabilirsiniz. Taşıt almak için ihtiyaç kredisi çekmek konusunda ise bu biraz daha zorlu çıkacak bir kredi türü olacaktır.

Kredi Çıkmayan Kişi Nasıl Araba Alabilir?

Kredi çıkmıyor araba almak istiyorum, diyorsanız eğer ki ihtiyaç kredisi olarak deneme yaptıysanız bunun yerine kredi puanınızı sorgulayarak hemen ardından eğer puanınız çok düşük değilse ve borcunuz bulunmuyor ise taşıt kredisine başvurmanız gerekir.

Eğer yine yapacak olduğunuz başvuru olumsuz olarak değerlendiriliyor ise yakından tanıdığınız ve güvendiğiniz herhangi bir aile dostunuzun üzerine taşıt kredisi almayı deneyebilirsiniz.

Bu sayede araç kredi çekenin üzerine kayıtlı olur ve kredi borcu bitene kadar o kişinin üzerinde kayıtlı kalır ancak bu kişi anne ve baba, kardeş gibi bir kimse olması durumunda sorun çıkması sıfıra yakındır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ