WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Kesin Onaylı Kredi Başvurusu
Yazar: - 17 Mart 2017
422
0

Kesin onaylı kredi başvurusundan bankalara ödenmemiş günü geçmiş borcu olanlar ve banka borçlarını düzenli şekilde ödemeyenler yararlanamıyorlar.

Ön Onaysız Kredi Almak İçin Aranan Şartlar

  • Kredi notu yüksekliği
  • Bankalara güü geçen ödenmeyen borçların kalmaması
  • Banka borçlarının düzenli olarak ödenmesi
  • Bozuk sicile sahip olunmaması

Kredi Notu

Ön onaysız kredi başvurularında da ön onaylı kredi başvurularında da dikkat edilen nokta yüksek kredi notuna kredi talebinde bulunan kişilerin sahip olup olmadıklarıdır. Şubeye giden kişilerin kredi taleplerinde kişilerin banka geçmişleri incelenir ve herhangi bir pürüz olmaması halinde kişilerin kredi talepleri onaylanır. Bu esnada kişilerin kredi notuna bakılır. Kredi notu yüksek olan kişilerin bankalar ile ilgili bir problem yaşamadığı özetlenir.

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ön onaysız kredi başvurusu yapmak için direk olarak kişiler bankaların yolunu tutmalıdır. Kredi çekmek istedikleri bankanın en yakın şubesine giderek kredi başvurusunda bulunurlar. Kişilerin kredi başvuruları detyalı olarak incelendikten sonra kendilerine hemen kredi çıkar ve gerekli sözleşmelerin imzalanması ile de kişiler kredi ödemelerini alırlar.

Ön Onaylı Kredi Başvuru

Ön onaylı kredi başvuruları internet veya mobilden yapılan başvurulardır. Ön onaylı kredi başvurularında kişilerin ilk olarak kredi notuna bakılır ve buna göre kredinin onay geçip geçmediği konusunda kişiler SMS ile bilgilendirilirler. Onay gelmiş olsada yine banka şubesine gidilmekte ve aynı denetim orada da sağlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ