WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
İşbank maximum kredi kartından nakit avans çekmek
Yazar: - 11 Şubat 2018
310
0

İşbank tarafından sunulan Maximum kredi kartınızdan acil zamanlarınızda kart kullanmak yerine mevcut bakiyenizden nakit çekme isteğiniz olabilir. Bankalar tarafından kredi kartlarından son yıllarda nakit çekme işlemleri sürekli olarak geliştirilmesine rağmen nakit çekim faizinin olması ve nakit çekim faizinin oldukça yüksek olmasından dolayı eleştirildikleri biliniyor.

Nakit ihtiyacı olan ve acil olarak bu ihtiyacını gidermek isteyen bir Maximum kredi kartı sahibinin nakit çekmek için herhangi bir şekilde ATM’ye gitmesine dahi gerek olmadan nakit çekebileceğini ve bunu nasıl yapacak olduğunu anlatacağız. ”İşbank maximum kredi kartından nakit avans çekmek nasıl yapılır?” diye soruyorsanız sadece Maximum kart sahibi olmanız ve İşbank mobil uygulamasına sahip olmanız yeterli olacaktır. İşbank uygulamasını herhangi bir Android veya Apple iOS işletim sistemine sahip cep telefonunuza yüklemenizin hemen ardından gerekli bilgilerle giriş yaparak ardından nakit işlemlerinizi yapabileceksiniz.

İşbank Maximum Kart Nakit Avans Alma

İşbank Maximum kredi kartınızdan nakit avans almak için mobil uygulamadan ”kredi kartı menüsü”  işlemleri adı altından ”nakit avans” kısmından kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde nakit çekebilirsiniz. Bununla birlikte İşbank tarafından nakit avans çekimlerinizi ”Bankamatiklerimizden, • İnternet Şubemizden, • Şubelerimizden, • Maximum Mobil’den, • İşCep’ten, • 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden” çekim yapabilirsiniz.

Örnek Nakit Avans Çekim Faizi Ödeme Listesi

Örnek Ödeme Tablosu
Taksitli Nakit
Avans Tutarı * 
Aylık Faiz 
Oranı**
Taksit Sayısı  
(Ay)
Yıllık 
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı***    Ödenecek Toplam
  Tutar *** 
        1.000 TL
    1,89
           9
       %30,88
           124,09 TL         1.116,79 TL
        2.500 TL
    1,89
           9
       %30,88
           310,22 TL         2.791,97 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ