WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
İşbank eft saatleri 2018
Yazar: - 27 Şubat 2018
310
0

Bankaları günümüzde kullanmayan vatandaş bulmak zor. 18 yaşını dolduran neredeyse tüm bireyler artık banka ve kredi kartlarına talep göstermek zorunda kalıyorlar ve kredi kartına sahip olmak için adeta can atıyorlar. Türkiye’de ”İşbank eft saatleri 2018” adı altında para transferi yapmak isteyen tüm bankacılık müşterileri ise İşbank eft saatleri hakkında merak içerisinde oluyorlar.

Hangi bankanın daha geç saate kadar EFT işlemi için izin verdiğini sorgulayan yeni kart alacak olan vatandaşlar, İşbank EFT saatlerinin sabah açılış ve kapanış saatlerini sorgulamakta bir yönden haklılar. Bazı bankaların erken saatlerde EFT işlemine izin verip, 16.30 gibi EFT işlemlerine son vermesi çalışan birçok kişiyi mağdur ediyor.

İşbank eft saatleri 2018, yarım gün eft saatleri

İşbank tarafından sabah 09.00 itibari ile EFT göndermeye başlayabilir, akşamüstü saat 17.00’a kadar EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler aralığında yapılacak olan EFT işlemleri aynı gün karşı tarafın bankasına gönderilecek olduğu gibi, bu saatlerden sonra yapılacak olan EFT işlemlerinde ise EFT işlemleri ertesine güne kalacak şekilde yapılabilecektir. Karşı bankanın EFT saatlerine göre gönderecek olduğunuz EFT aynı gün karşı bankanın hesabına gitmesine rağmen gönderdiğiniz kişinin hesabına geçmeyebilir. Bundan dolayı 16.30’a kadar EFT işlemlerinizi yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ