WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
İNG’de kredim sonsuz nedir?
Yazar: - 15 Şubat 2018
342
0

ING tarafından sunulan ”kredim sonsuz” kampanyası son dönemde televizyon ekranlarında sık sık denk geldiğimiz bir kredi kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kredi alacak olan bir müşterinin ING’ye yapacak olduğu başvuru sonucunda herhangi bir şekilde eğer ki gelir belgesi var ise ve herhangi bir ödeme sorunu bulunmuyor ise adına tanımlanacak olan kredi limitini istediği zaman, istediği şekilde kullanmasına olanak veren bir kredi türüdür.

Bu kredi türünde tek bir defalık kredi çekersiniz ancak gelecek günlerde daha fazla krediye veya nakit ihtiyacınız doğar ise direkt olarak kredi hesabınızdan mevcut limitiniz kapsamında kredi limitinizi kullanabilir, tekrar tekrar ING’ye kredi başvurusunda bulunmamış olursunuz. Bankanın sunduğu bu krediyi emekli maaşı hesaplarında olan ‘KMH’ özelliğine benzetmek oldukça fazla yakın olacaktır.

48 Ay Vade

48 ay vadeye kadar çekecek olduğunuz toplam 15.000 TL’lik kredinin bir kısmını 15. gün, bir diğer kısmını 30. gün çekme şansına sahip olabilirsiniz. Aylık ödemeleriniz buna uygun olarak belirlenecek ve faiz durumu öncesinde yapılan sözleşmeye uygun olarak vade süreci boyunca aynı şekilde devam edecektir. Örnek olarak aşağıda yer alan ödeme planı 15.000 TL’lik ”kredim sonsuz” kredisi için tanımlanmıştır.

Ancak adınıza tanımlanan kredi limitinizi 1 ay vade süresi içerisinde mutlaka kullanmalısınız. Adınıza tanımlanacak olan kredi limitiniz sadece 1 ay için geçerli olacaktır. Krediniz yetersiz gelir ise 1. ay dolduktan sonra farklı miktarda kredi çekmek için tekrar ING’ye başvurabilir ve 60.000 TL üst limite kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı
 Yıllık Faiz Oranı
Kredi Tahsis Ücreti*
Aylık Taksit Tutarı
Sigorta Masrafı
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
15.000 TL
48
%1,49
 %17,78
75 TL
474,03 TL
 623,40 TL
% 1,8134
% 24,0675
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ