WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Garanti bankası eft saatleri 2018
Yazar: - 27 Şubat 2018
313
0

Her bankanın kendisine özgü olarak belirlediği işlem ücretleri ve işlem saatleri konusu bulunur. Bu konuda bankalar genellikle birbirlerine entegre şekilde çalışmak için saatleri aynı tutmaya özen gösterirken, bazı bankalar ise işlem durumu yoğunluğuna göre her yıl yeni saat ve kurallar belirlemektedir.

Garanti Bankası tarafından ise EFT saatleri konusunda belirlenen saat aralığı sabah 09.00 ila 17.15 arasında EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ”Garanti bankası eft saatleri 2018” bu sorunun dışında geç EFT işlemleri adı altında Garanti Bankası tarafından daha yüksek ücretler alınabilir. Bu ücret genellikle 5 TL ila 30 TL arasında olacağı gibi, bu ücretin EFT tutarından hariç olarak alınacak olduğunu bilmeniz gerekir.

Garanti Bankası EFT Yaptım Ne Zaman Hesaba Geçer?

Garanti Bankası hesabınızdan farklı bankaya EFT işlemi yaptıysanız bu ücret ortalama olarak 3 dakika ila 60 dakika arasında karşı tarafın hesabına geçecektir. Özellikle çok yüksek limitli EFT işlemlerinde bazı bankalar teyit için sizi bankanıza kayıtlı olan cep telefonunuzdan arayarak işlem onayı alacak, daha sonrasında bu işleme onay verecektir. Kredi kartınızdan yapılacak olan EFT işlemleri için belirli bir limite kadar Garanti Bankası tarafından onay verilirken, belirli bir limitin üzerinde olan nakit transfer işlemine onay verilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ