WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Garanti bankası bonus kartı kaç günde gelir?
Yazar: - 03 Şubat 2018
335
0

Bankaların müşterilerine sundukları kredi kartları sayesinde müşteriler aylık harcamalarını kredi kartları üzerinden yapabildikleri gibi kredi kartı ödemelerini düzenli olarak yapmaları gerekmektedir. Kredi kartı başvurusunun hemen ardından müşteriler genellikle ”Garanti bankası bonus kartı kaç günde gelir?” sorusunu sordukları gibi hemen kredi kartlarının aktif olmasını isterler.

Bankalar ise kredi kartlarının bir takım kişiye özel numaralandırma ve basım işlemlerinin ardından kredi kartı üzerine yapılacak olan ad ve soyad basımı gibi işlemler dolayısı ile kredi kartı başvurularını onaylamalarının ardından başvuran kişiye kredi kartını hazır bir şekilde teslim etmek için harekete geçerler.

Bankaların kredi kartı başvurusunu onaylaması ile birlikte kredi kartının basılmasının ardından kredi kartı hemen adrese teslim edilmemektedir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Kaç Günde Teslim Edilir?

Garanti bankası bonus kartı kaç günde gelir? Sorusunun yanıtı olarak ise genellikle verilecek olan yanıt banka tarafından 14 güne kadar olacağı yönündedir. Eğer çok kırsal bir bölgede yaşamıyorsanız ve kredi kartınızın basım işlemleri tamamlanıp kuryeye verildiyse merkezi yerlerde oturan kişilere kredi kartları ortalama 7 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Kredi kartının teslim edildiği dakikadan itibaren kişinin kredi kartı şifresini oluşturması ile resmen kredi kartı kullanıma açılır ve limit dahilinde alışverişlere açık olur.

Kredi kartınız 14 günden daha uzun süredir elinize ulaşmadıysa Garanti Bankası ile iletişime geçmek ve kredi kartınızın son durumunu ve kurye tarafından ne zaman teslimat yapılacak olduğunu daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası Bonus kredi kartı teslimi ne zaman yapılır? Sorusuna en iyi yanıt Garanti Bankası tarafından verilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ