WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Faizsiz kredi nedir? Nasıl alınır 2018
Yazar: - 08 Nisan 2018
368
0

Vatandaşlar son dönemde yüksek faizler dolayısı düşük faizli kredilere yönelmeye ve islami usul kredilere yönelmeye başlamış durumda. Ancak birçok banka tarafından faizleri yüksek oranda kredi sağlanırken, bankaların bu durumu dolayısı ile vatandaşlar ”Faizsiz kredi nedir? Nasıl alınır 2018” sorusunu sormaya başladılar.

Kredi faizlerinin en düşük olduğu bankalar genellikle islama dayalı bankalar olmazken, bazı bankalar tarafından zaman zaman yapılan kampanyalar sonucunda kredi faizleri çok daha düşük oranlarda belirlenebilmektedir. Bunun arkasında yatan sebep ise kredi alacak olan kişinin bayram ve benzeri bankanın kuruluş günü gibi günlerde yapılan kredi faizi indirimi kampanyalarından dolayı doğmaktadır.

Bankaların kredi faizleri konusunda vatandaşa sundukları faiz oranları son 1 yıldır en üst seviyeye varmış ve kredi alacak olan vatandaşların bu faizler dolayısı ile kredi alamaz hale geldikleri ortaya konur bir konu olarak basına yansımış durumda. Kredi çekecek olan kişilerin faiz oranları ve faizleri düşük olan kredilere yönelmesinin arkasında yatan sebep ise genellikle kredi faizinin düşük olması ile birlikte kredi geri ödemelerinin toplam ödeme durumu ve aylık taksit tutarlarında ciddi oranda farklar olmasından dolayı olmaktadır.

Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası faizsiz kredi sunuyor mu? Sorusu sorulmakta olup bu bankalar tarafından zaman zaman geçerli olacak şekilde faizsiz krediler verilebilmektedir.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

  • Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. (kâr payı oranıyla)
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. (kâr payı oranıyla)
  • Ziraat Katılım Bankası A.Ş. (kâr payı oranıyla)
  • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. (kâr payı oranıyla)
  • Vakıf Katılım A.Ş. (kâr payı oranıyla)
  • Garanti Bankası (2000 TL faizsiz kredi şansı)
  • Halk Bankası (KOBİ’lere özel faizsiz kredi şansı)
  • Denizbank (Otomatik ödeme talimatı sonrasında 1000 TL faizsiz kredi imkanı)
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ