WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
Yazar: - 23 Mart 2017
418
0

Devletin kalkınma adına verdiği destekler ile ev hanımlarına kredi imkanları bankalar tarafından sunulmaktadır.

Ev Hanımları Nasıl Kredi Alabilir?

Her geçen gün kalkınma adına büyük yaptırımlar yapmakta olan devlet aynı şekilde bu yöndeki yaptırımları kadın işgücü üzerinde de sağlamaktadır. Özellikle kadın girişimcilere büyük önem vermekte olan devletin sağlamış olduğu olanaklar sonucunda bankalarda bu durum üzerinde sessiz kalmayıp, devletin teşviki ile ev hanımlarına kredi imkanı sunmaktadır.

Aynı şekilde girişimci olmaksızın üzerinde ev tapusu bulunan ev hanımları kira gelirlerine karşılık gelen oranlara istinaden bankalara kredi başvurusu yapabilmektedirler. Yine eşlerinin maaş durumlarına ve statülerine yani kara listede olup olmadıklarına göre kredi temin edebilmektedirler.

Ev Hanımları Nasıl Kredi Başvurusu Yapar?

Bu konu ile alakalı sorulabilecek ev hanımları nasıl kredi alır sorusuna verilebilecek cevaplar çok net olmaktadır. Bankalar er geçen gün müşteri potansiyelini artırmak adına yeni çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalar elbette ev hanımlarını da kapsamaktadır. Bu konu ile alakalı olarak üzerlerinde mal varlığı bulunan, eşlerinin maaş durumlarına göre ihtiyaç kredisi talebinde bulunan ya da devlet teşviki alabilecek potansiyelde bulunan ev hanımları kredi başvurusunu banka şubelerinde yapabilirler ve genel olarak olumlu sonuçlar ile karışılabilirler.

Hangi Bankalar Ev Hanımlarına Kredi Veriyor?

Genel olarak ülkemizde ev hanımlarına kredi veren bankalar olarak birçok alternatifi sunmak mümkün olmaktadır. Bu bankalara değinecek olursak;

  • Yapı Kredi
  • ING Bank
  • İş Bankası ve

Denizbank olarak belirtilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ