WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar
Yazar: - 09 Şubat 2018
309
0

Ev hanımlarının kredi kartı almak konusunda ısrarlı tavırları ve istekleri bulunmakta. Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar ise günümüzde mevcut. Kadınların ev hanımı olmasına rağmen gerek eşlerinden gerek ise yaptıkları sigortasız ve gelir belgesi çıkarılamayacak işlerden ciddi kazanç sahibi olabildikleri bilinen bir durum.

Erkeklerin genellikle eşlerine aylık masraf için verdiği paranın bir kısmı ile kredi kartını borcunu ödeyebilecek olan kadınlar bununla da sınırlı kalmayarak kendilerini ekonomiye destek vermek ve istihdamı arttırmak adına kendi işlerini evlerinde kurabiliyorlar. Bankalar ise bu tür durumlarda genelde maalesef aldıkları kararlar ve finansal sistemin bir getirisi dolayısı ile gelir belgesiz olan ev hanımlarına gelirini kanıtlayamadığı için ve devamlılık sağlayamadığı için yüksek limitlerde kredi kartı vermiyor, hatta alt limitlerde olan kredi kartlarını dahi vermediği biliniyor.

Ev Hanımıyım Hangi Bankadan Kredi Kartı Alabilirim?

Ev hanımlarına özel olarak kredi kartı veren bir banka bugün için bulunmuyor. Ancak Ziraat Bankası başta olmak üzere bazı bankalar daha kolay kredi kartı verebiliyor. Özellikle bilinmedik bankalardan kredi kartı almak zaman zaman daha kolay olduğu gibi kredi kartı faiz oranları ve kart ücretleri bu durumda daha yüksek oluyor. Bundan dolayı kredi kartı alacak olan ev hanımlarının internette yayınlanan reklamlara kanarak kredi kartı başvurusu yapmaması, bunun yerine Ziraat Bankası gibi bankalardan kredi kartı almayı denemesini öneririz.

En kolay şekilde kredi kartını ise AKBANK’tan alacak olduğunuz NEO banka kartınızın hemen ardından mobil veya internet şubesine giriş yaparak eve teslim şeklinde alabilirsiniz. En güvenilir ve en garanti yöntemlerden birisi bu yöntemdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ