WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Enpara eft saatleri 2018
Yazar: - 01 Mart 2018
353
0

Türkiye’nin en fazla kullanılan dijital bankalarından olan Enpara, son dönemde kredi kartı vermeye başlaması ile daha fazla revaçta yerini alıyor. Türk bankalarına oranla EFT ve havale işlemlerinden herhangi bir işlem ücreti almaması, bunun yanında kredi faizleri konusunda diğer bankalara oranla çok daha düşük faizler ile ihtiyaç kredisi sunmasından dolayı tercih edilen ilk bankalardan birisi. Enpara eft saatleri 2018, olarak diğer bankalara oranla neredeyse aynı saatler belirlenmiş ve müşterilerin diğer bankalara ödeme göndermek istedikleri zaman uzun saatler aralığında istedikleri gibi ödeme göndermelerini sağlamaya çalışıyor.

Enpara eft saatleri sabah saat 09.00’da başlamakta olup, akşamüstü saat 17.15’e kadar devam eder. 17.15 sonrası yapılacak olan EFT işlemleri ertesi gün işleme alınmakta ve ertesi gün karşı tarafın hesabına gönderilmektedir.

Enpara Güvenli Mi?

Enpara ile ilgili olarak fiziksel bankaya sahip olmamasından dolayı güvenli olup olmadığı tartışması sık sık özellikle yeni banka kullanmaya başlayacak vatandaşlar için sorulan soruların başında yer alır. Banka sürekli olarak gençlerin tercih etmeye başladığı, QNBFİNANSBANK tarafından yönetilen sadece fiziksel bankası olmayan bir bankadır. EFT, havale gibi işlemlerden para almaması dolayısı ile sık sık kullanıldığı gibi, kredi kartı yıllık aidatı almayan, müşterisine kredi kartı ödemelerini düzenli yapması durumunda aidat veren bankadır.

Güvenle kullanabilecek olduğunuz Enpara, dijital platformlar ile imzaladığı kampanyalar, zaman zaman farklı bankaların ATM’sinden para çekme işlemlerini ”ücretsiz” olarak kampanyalar düzenlemesi ile dikkat çekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ