WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Enpara.com üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?
Yazar: - 20 Şubat 2018
426
0

QNBFİNANSBANK çatısı altında yan kuruluş olarak bilinen Enpara.com, yakın zaman öncesinde başlattığı kredi kartı başvuruları ile birlikte milyonlarca kredi kartı talebi patlaması yaşamıştı. Son zamanlarda yine aynı zamanda faiz oranlarının diğer bazı bankalara oranla daha düşük olması ve aktif olarak kullanıcı sayısında yaşanan artış sonrasında ”Enpara.com üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?” sorusu fazlası ile sorulmaya başladı.

Enpara.com üzerinden veya mobil uyulama üzerinden her zaman için ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmasına izin verilirken, web üzerinden veya mobil uygulama üzerinden yapılacak olan başvurularda değerlendirme süresi genellikle kısa sürmektedir.

Herhangi bir aktif fiziksel şubesi bulunmayan ve dijital bankacılık olarak tanınan hizmetleri ile ön planda yer alan Enpara.com’un, ihtiyaç kredisi dışında herhangi bir şekilde konut ve taşıt kredisi vermediği biliniyor.

Enpara.com Kredi Başvurusu Yapma

Enpara.com üzerinden kredi başvurusu yapmak için sisteme giriş yapmanızın hemen ardından ”krediler” bölümü adı altından başvuru yapabilir ve ihtiyaç kredisi onayı sürecine girebilirsiniz.

Bu süreçte ilk öncelikle sizden istenecek olan bilgi gerek Enpara.com üzerinden gerek ise Enpara.com mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda ilk öncelikle ne kadar tutarda ihtiyaç kredisi istediğiniz ve ne kadar vade süresinde ödemek istediğiniz sorulacaktır. Bu sorulara yanıt vermenizin hemen ardından çalışma durumunuz ve gelir durumunuz ile birlikte adres ve telefon bilgileriniz istenecek, bunun yanında kredi faiz tutarı ve geri ödeme planı ile ilgili bilgiler verilecektir.

Kredi sonucunuz ortalama olarak birkaç saat içerisinde ”başvurularım” menüsü adı altından ve SMS olarak tarafınıza iletilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ