WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
En Uygun Eğitim Kredisi Veren Bankalar
Yazar: - 20 Aralık 2017
327
0

Eğitim için öğrencilerin veya velilerin en çok başvurduğu kredi tiplerinden olan eğitim kredileri hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen eğitim kredilerinin güncel faiz oranları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Vakıfbank Eğitim Kredisi

Devlet bankalarının müşteri potansiyellerinin diğer bankalara göre biraz daha fazla olması kredi faiz oranlarının da düşük olduğunu göstermektedir. Özellikle son zamanlarda oldukça düşen faiz oranlarından sonra Vakıfbank bu konuda müşterilerine % 1.20 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. Bankanın sunduğu bu düşük faiz kredi imkanından faydalanmak için bankanın şubesine giderek bu kredi türüne başvuru yapma şansınız bulunmaktadır.

İş Bankası Eğitim Kredisi

İş Bankası’nın eğitim kredisi adı altında müşterilerine sunduğu uygun faiz oranları kredi türünün detaylarını buradan açıklamak istiyoruz. 48 ay vade ile sizlere eğitim kredisi türleri arasında kredi imkanı sunan İş Bankasının faiz oranı % 1.29 olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle eğitim kredisi adı altında sunulan bu kredi türüne başvuruda bulunmak için bankanın şubelerini ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Öğrencilere burs veren Ziraat Bankası’nın eğitim kredisi adı altında sunduğu bu kredi türünün faiz oranı güncel olarak % 1.27 oranı ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle üniversite veya yurt dışında eğitim alacak olan öğrencilerin en çok tercih ettiği kredi türlerinin başında gelen Eğitim kredisine başvuru yapmak için bankanın şubelerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere internet üzerinde de başvuru fırsatını sunan bankadan eğitim kredisi başvurunuzu yapabilirisiniz.

QNB Finansbank Eğitim Kredisi

Finansbank’ın Dünya devi bir banka olan QNB tarafından satın alınmasından sonra müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaya çalışan bankanın eğitim kredisi türünde verdiği faiz oranları oldukça dikkat çekici. Özellikle son zamanlarda birçok bankanın faiz oranlarında indirime gitmesinden sonra QNB’de bu konuda müşterilerine ciddi anlamda düşük faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. % 1.39 faiz oranı ile dikkatleri üzerine çeken QNB Finansbank’tan kredi çekmek isteyen müşterilerin bankanın şubelerini veya online bankacılık hizmetlerini kullanmaları gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ