WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
En uygun 10 000 TL kredi hangi bankalardan alınır?
Yazar: - 22 Şubat 2018
336
0

İhtiyaç kredilerine gelen yoğun taleplere rağmen bankaların bazıları faiz oranlarını en yüksek limitte tutarak vatandaşların mağdur olmasına neden oluyor. Vatandaşların ihtiyaçlarını kullanarak yüksek faizli krediler veren bu bankalar her daim yüksek kar elde etmenin derdinde iken, bir yandan da vatandaşların aylık ödemelerinin ve toplam geri ödeme tutarlarının artmasına neden oluyorlar.

Kredi çekecek olanların ilk yapmaları gerekenlerden birisi her daim en uygun ihtiyaç kredisi, araması yapması ve bankaların güncel faiz oranlarının ne kadar olup olduğunu öğrenmesi gerektiğidir.

Bunun ardından faiz oranlarını inceledikten sonra zaten ortaya çıkacak tabloya göre ortalama olarak aylık yapılacak olan ödeme tutarı ve toplam geri ödeme tutarı gibi tutarlar kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Toplam geri ödeme tutarı ile ilgili olarak daha rahat karar vermelerini ve daha uygun ödemeler yapmalarını sağlayacaktır.

En Uygun 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren 5 Banka

Şubat 2018 güncel faiz oranlarına ve standart ihtiyaç kredisi çekmek istenildiğinde en uygun 10.000 TL 48 ay vadeli krediyi Türkiye İş Bankası veriyor. %1.47 faiz oranı ile birlikte aylık 48 ay boyunca eşit 311 TL ödeme yapılacak şekilde 10.000 TL ihtiyaç kredisi veren İş Bankası’nı ise belirli bir takım koşulları yerine getirenlere %1.53 faiz oranı ile 48 ay boyunca eşit ödemelerle 315 TL olacak şekilde QNBFİNANSBANK veriyor.

Bunu takip eden ise CEPTETEB olarak bilinen Türk Ekonomi Bankası‘nın sunduğu kredi oluyor. Online olarak başvuru yapılabilen CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu ile %1.54 faiz oranı ile 48 ay boyunca eşit olarak 316 TL ödeme ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz. Ortalama olarak 5 bankanın 48 ay vade sonunda faiz ve diğer masraflar dahil olmak üzere düzenli ödeme yapılması durumunda alacakları toplam tutarı 15.000 TL ortalamasında olacaktır. Yani ortalama olarak 5 bin TL faiz ödemesi yapmış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ