WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
En kolay kredi kartı veren bankalar 2018
Yazar: - 30 Mayıs 2018
386
0

Kredi kartı almak günümüzde eskisine oranla çok daha fazla zorlaştırılmıştır. Devlet tarafından bankalara uygulanan yasal önlemler sonucunda her vatandaşa kredi kartı verilmesi yasak hale getirilmiş, kredi kartı veriliyor ise de bunun aylık gelire oranla belirli bir sınırda olabilecek olduğu açıklaması yapılmıştır. Bu adımlar sonrasında En kolay kredi kartı veren bankalar 2018, sıralamasını yaparak bir nebze işinizin daha kolay hale gelmesini sağlamak ise bizim görevimizdir. Kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız kolay kredi kartı veren bankalara başvuru yaparak kredi kartı sahibi olabilir ve bu sayede harcamalarınız konusunda çok daha iyi bir ekonomiye sahip olabilirsiniz.

Kredi kartı doğru kullanılması durumunda hayat kurtarıcı olabilir. Bunun yanında kredi kartı sahibi olmak için zor kredi kartı veren bankalar 2018 sıralamasında ilk sırada adı sanı bilinmedik bankaların geldiğini, bundan dolayı adı sanı duyulmamış olan bankalara kredi kartı başvuru yapmamanız gerektiğini hatırlatmamız gerekir.

Kolay kredi kartı veren bankalar 2018 listesinde ilk sırada AKBANK gelmektedir. AKBANK bankasında sizlere bir ipucu verecek olursak eğer daha önce ödeme sorunu yaşamadıysanız ve kredi kartı sahibi olmadıysanız bu durumda daha kolay kredi kartı sahibi olabilirsiniz. AKBANK bankasından en kolay kredi kartı sahibi olmak için yapmanız gereken önce bankanın internet sitesi olan (akbank.com.tr) giderek kredi kartı başvurusu menüsü adı altından kredi kartı başvuru sayfasını açmaktır.

Burada kredi kartı başvurusu adımlarını doldurmadan önce sayfada ”eve teslim kredi kartı” yazıp yazmadığından emin olduktan hemen sonra AD, SOYAD, TC KİMLİK NUMARASI, TELEFON NUMARASI VE GÜVENLİK KODU girişini yaptıktan sonra başvuruyu tamamla tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Banka daha sonra sizi arayacak ve kredi kartı sahibi olmanız için gerekli bilgileri aldıktan sonra kredi kartınızı onaylar ise evinize kadar gönderecektir. AKBANK tarafından sunulan bu hizmet diğer hiçbir bankada sunulmamakta ve en kolay onay genelde AKBANK tarafından verilmektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

 • AKBANK
 • HSBC
 • QNBFİNANSBANK
 • DENİZBANK
 • INGBANK
 • VAKIFBANK
 • ZİRAAT BANKASI
 • İŞ BANKASI
 • KUVEYT TÜRK BANKASI
 • YAPIKREDİ BANKASI
 • TÜRK EKONOMİ BANKASI
 • GARANTİ BANKASI
 • ŞEKERBANK

Bu 2018 listesidir ve listemizde yerini almış olan her banka daha kolay kredi kartı veren bankalardır. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra veya yaparken size sorulacak olan gelir durumunuz ile ilgili soruya mutlaka gelir belgenizde yazacak şekilde yanıt vermeli, eğer diğer geliriniz var ise bu geliri kendiniz kanıtlayabilecek iseniz bunu da listeye yazmalısınız. Toplam gelirinizin ne kadar yüksek olursa olsun banka tarafından ilk etapta size verilecek olan limit genellikle 750 TL ile 2000 TL arasında olmaktadır. Bankalar daha sonra ödeme performansı durumuna göre hareket edecek ve ödemeleriniz düzenli ise kredi kartı konusunda sizlere daha yüksek oranda kredi kartı verecekler. Bankaların kredi kartı verme şartları duruma göre değişim gösterebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ