WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar 2018
Yazar: - 05 Şubat 2018
299
0

Kredi çekmek isteyenler genellikle ellerine geçecek olan net tutar hakkında banka tarafından bilgilendirilir ve bu bilgilendirme sonucunda müşteriye çektiği kredi limitine göre 1000 TL civarına kadar eksik ödeme yapılabilir. Bunun nedeni ise dosya masrafları, hayat sigortası ve diğer işlemlerden dolayı olduğu gibi birçok banka müşterisi ”Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar 2018” sorusunu sormaktadır.

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekecek olan kişiler daha düşük faiz oranları ile kredi veren bankaları tercih ettiği bilinir. Bankalar tarafından dosya masrafı düşük kredi faizleri sunulsa bile her daim alınmakta olduğu gibi bazı bankalar tarafından aralıklarla yapılan dosya masrafsız kredi kampanyaları da müşterilerin ”Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi” isteklerine yetişmekte önemli rol oynamaktadırlar.

Ziraat Bankası Kredi

Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi veren ilk banka Ziraat Bankası’dır. Devlete ait olan Ziraat Bankası 100 yılı aşkın finansal varlığı ve devlet kontrolüne daha yakın olmasından dolayı herkesin tercih ettiği bankalar arasında yerini alırken, bankanın yıllık milyarlarca dolarlık kredi verebilme kapasitesi bulunmaktadır.

Ziraat Bankası tamamen masrafsız tüketici kredisi sayesinde istenen limitlerde kredi verdiği gibi faiz oranları diğer kredilere göre biraz daha yüksek olabiliyor. Banka sizden hiçbir masraf için ücret kesintisi yapmayarak çektiğiniz tutarı tam olarak hesabınıza yatırırken faiz oranları çekilecek olan kredi oranına göre değişim gösteriyor.

Denizbank 1.500 TL Dosya Masrafsız Kredi

Denizbank tarafından da 1000 TL ila 1500 TL limitli ihtiyaç kredisi dosya masrafsız olarak vatandaşlara sunulabiliyor. Bu fırsattan yararlanmak için istediğiniz kredi limiti 1000 TL ila 1500 TL olması gerektiği gibi daha az veya daha fazla limitlerde banka tarafından dosya masrafsız kredi verilmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ