WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Denizbank kredi kartım onaylandı ne zaman gelir?
Yazar: - 10 Nisan 2018
1.543
0

Denizbank kredi kartı sahibi olmak isteyen ve bu konuda bankaya başvuran kişiler kredi kartlarının ne zaman teslim edilecek olduğunu sık sık sorarlar. Türkiye’nin sayılı bankalarından birisi konumunda bulunan ve son dönemde bazı e-ticaret sitelerinde kredi kampanyalarını gördüğümüz Denizbank kredi kartım onaylandı ne zaman teslim edilir, sorularının daha fazla sorulmasına neden olmaktadır.

Denizbank kredi kartı teslim süresi, ile ilgili olarak kredi kartı başvurusu yapan ve kredi kartı onaylanan bankanın müşterileri kredi kartlarının haklı olarak en geç ne zaman teslim edilecek olduğunu sorarlar.

Kredi kartı teslim süreleri ile ilgili olarak Denizbank net olarak bir tarih vermediği üzere bankanın bazı limitleri ve bazı belirlediği kurallar vardır. Özel müşteriler (VIP) 1 gün içerisinde bazı bankalarda kredi kartına kavuşabilir iken Denizbank‘ta bu ve benzeri durumlarda ne kadar basına açıklanmasa bile çok yük mevduata sahip kişilere çok daha kısa sürelerde yardımcı olabilir. Bu durum normaldir.

Sıradan müşteriler için ise kredi kartı teslim süreleri biraz daha uzun olduğu üzere, diğer bazı müşterilerden daha fazla beklemek zorunda kalırlar.

Denizbank Kredi Kartım Ne Zaman Teslim Edilir?

Denizbank kredi kartları ortalama teslim süresi 7 gün olmasına rağmen 15 günü bulabildiği bilinmektedir. Kredi kartınız ortalama olarak 7 gün içerisinde teslim edilebilecek olduğu gibi 4 ila 15 gün içerisinde teslimatı da yapılabilir. Bu durum bankanın mevcut kart basım gücü potansiyeli, aktif olarak kullandığınız teslimat adresinizin kurye şirketine ve dağıtım gününe göre uzaklığı ve konumu dolayısı ile değişebilir.En doğru bilgiyi her daim bankanızı arayarak veya şubeye giderek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ