WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Burgan bank eft saatleri 2018
Yazar: - 27 Şubat 2018
282
0

Bankaların EFT saatleri birbirine oranla farklılık gösterir. Bankalar genellikle sabah 09.00 ila akşam 17.15’e kadar EFT işlemlerine izin verirler. Burgan Bank ise EFT işlemlerinde saat konusunda biraz farklılık göstermektedir, ”Burgan bank eft saatleri 2018” sorusunu soran bir banka müşterisinin sabah saat 09.00 ila akşam 16.30’a kadar EFT işlemini yapması durumunda karşı bankaya aynı gün ödeme geçmiş olacaktır.

Burgan bank eft saatleri konusunda bankanın sistemlerini en güvenilir şekilde güncellemekte ve banka 16.30’a kadar yapılan EFT işlemlerine aynı gün içerisinde onay vermektedir. Bununla birlikte eğer Burgan Bank’ta bulunan hesabınıza bir EFT gelecek ise bu durumda ise karşı bankanın EFT saatleri büyük önem taşımakta olup, Burgan Bank’a yapılan EFT’ler saat en geç 16.30’a kadar, en erken ise 09.00’da hesabınıza geçecektir.

Diğer Bankaların EFT Saatleri Nasıl?

Diğer bankaların EFT saatleri ise sabah 08.30’dan akşam 17.30’a kadar varan değişimler gösterebiliyor. Bazı bankalar sabah 08.30’da işlemi gerçekleştirmeye başlarken, 17.30’da sona erdirebiliyor. Bankaların bu kuralları ise kendilerince belirleniyor ve müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunmak, daha kolay ödeme yapabilmelerini sağlamak adına sabit olarak güncellenmeden kalıyor. Bazı bankalar ise her yıl EFT saatlerini değiştiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ