WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Borç transferi kredisi veren 5 banka önerisi
Yazar: - 19 Şubat 2018
317
0

”Uçan kuşa borcum var” diyorsanız borç transferi kredilerini değerlendirmek sizin adınıza en uygun bulunan emin adım olacaktır. Borçlarınızdan dolayı sürekli olarak faiz ödemeleri yapıyorsanız ve bundan sonraki süreçte herhangi bir şekilde ödemelerinizi yapamayacak olduğunuzu düşünüyorsanız borç transferi kredisi alabilirsiniz. Borç transferi kredisi veren 5 banka önerisini sizlerle paylaşabilecek olduğumuz gibi bu bankaların arasından sizin kendi çalıştığınız bankanızın yine her daim olmasa bile sizin için borç kapatma kredisi verebilecek olduğunu unutmamalısınız.

Borcunuz dolayısı ile sürekli olarak bankalar tarafından aranmak, alacaklılar tarafından sık rahatsız edilmek birçok vatandaşın hoşuna gitmeyecek durum olacaktır. Bunun için bankalar vatandaşları bir yandan kurtarmak adına faiz uygulayarak borç kapatma kredilerini uygun bulmaktadırlar.

En İyi Oranlarla Borç Kapatma Kredisi Veren 5 Banka

En iyi 5 borç transferi kredisi veren bankalar arasında faiz oranları açısından yukarıda listede sıraladığımız şekilde ilk sırada Türkiye İş Bankası geliyor. İkinci sırada AKBANK, üçüncü sırada QNBFinansbank gelirken, 4. Sırada Türk Ekonomi Bankası, 5. Sırada ise Burgan Bank kendisine yer bulmuş durumda.

Borç transferi kredisi için bu 5 banka dışında kendi aktif olarak kullandığınız herhangi bir bankayı tercih edebilirsiniz. Neredeyse tüm özel bankalar tarafından borç transferi kredisi verilirken, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından da ihtiyaç kredileri adı altında kredi verilerek vatandaşların rahatlaması sağlanabiliyor. 

Yapılacak olan borç transferi işlemlerinde birçok banka parayı nakit olarak size teslim etmeyecek, direkt borcunuz olan bankaya ödeme yapacaktır. Bununla ilgili bankadan nakit talebinde bulunma talebiniz olsa dahi uygun karşılanmayacaktır. Ancak banka borcu dışındaki borçlar için çekilecek olan borç kapatma kredilerinde nakit olarak sizlere para akışı hesabınız aracılığıyla rahatlıkla sağlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ