WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Borç transfer kredisi veren bankalar 2018
Yazar: - 04 Şubat 2018
307
0

Dağınık kredi borçları olan ve bunu tek bir kredi altında birleştirmek isteyenlerin tek derdi genellikle nasıl kredi alacakları yönünde oluyor. Zaten ödemeleri geciken veya yapılamayan krediler olunca diğer bankaların kendisine nasıl kredi verebileceğini düşünen borçlu kişilerin başvurması gereken ise ”Borç transfer kredisi veren bankalar 2018” sorusunun yanıtında kendisine yanıt buluyor.

Eğer birçok bankaya veya 1’den fazla bankaya borcunuz var ise bu borcu kapatmak için, veya 1 bankada 2 ve üzerinde kredi borcunuz var ise bunları tek bir kredi altında birleştirmek mümkün olabiliyor. Bu tür krediler için genellikle ”Borç transfer kredisi nasıl alınır?” sorusu sorulurken bu sorunun yanıtı ise kendi içerisinde yanıt buluyor.

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Borç kapatma kredisi almak için mevcut krediniz bulunan bankaya başvurmanız önemlidir. Eğer borcunuz tek bir bankaya ise aynı banka size daha çabuk ve daha kolay borç kapatma kredisi verebilecek olduğu gibi daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma şansınız da bulunabilir. Eğer borcunuz birden fazla bankaya ise bunu mevcut kredinizin en fazla olduğu bankaya başvurarak diğer bankalara olan kredilerinizi de kapatmak istediğinizi ifade ederek borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi verme kararı bankanıza ait olduğu için bankanız tarafından red cevabı alırsanız diğer bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Hangi Bankalar Veriyor?

Borç kapatma kredisi veren bankalar, AKBANK, QNBFİNANSBANK, ZİRAAT BANKASI, ING BANK, YAPI KREDİ BANKASI, TÜRK EKONOMİ BANKASI, DENİZBANK ve son olarak Garanti Bankası tarafından borç kapatma kredisi verilmektedir.

Başka bankalardan da borç kapatma/transfer kredisi alabilecek olduğunuz gibi bankanız krediye onaylaması ile sizin adınıza tüm borçlarınızı kapatacaktır ve nakit para size teslim edilmeden diğer bankalarda bulunan kredileriniz otomatik olarak borç kapatma kredisi aldığınız banka tarafından kapatılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ