WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar 2018
Yazar: - 09 Şubat 2018
922
0

Bankalar son yıllarda Türk vatandaşlarının aşırı yoğun kredi kartı taleplerine yetişmek için sistemlerini oldukça fazla geliştirdi. Kredi ve kredi kartı konusunda Türkiye dünyada ilk sıralarda gelen ülkeler arasında yerini başarı ile alırken yeni dönemde birçok vatandaş ise ”Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar 2018” sorusunu sormaya başladı.

Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen ancak kesin olarak ödeyip ödeyememe gücü olduğuna karar veremeyen müşteriler dolayısı ile kendisini önceden garantiye almak isteyen bankalar, kişilerin eğer sicili bozuk ise veya kredi notu düşük ise bu durumda farklı sistemleri devreye sokuyor. Elbette bunun için yine sizin bir takım maddi gücünüz olması gerekiyor ki banka tarafından size bu tür öneriler sunulabilsin. Sıfıra sıfır banka hesaplarına sahip olan bir kullanıcıya bankaların seçenek sunması pek fazla düşünülecek bir konu olmadığı gibi bankalar bu durumda riski göze almazlar ve direkt olarak taleplerinizi reddederler.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nedir?

Bloke teminatlı kredi kartı başvuru aşamasında mevduat hesabınızda bulunan örneğin 4000 TL’lik kredi kartı çıkartmak istediğinizde mevduat hesabınızdan 5000 TL tutarın bloke edilerek mevduat hesabınızda olan 5000 TL paranın kredi kartı kullanımı süresi boyunca blokeli kalması demektir.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bloke teminatlı kredi almak ise öyle kolay bir durum değildir. Bankalar SMS, çağrı merkezi veya internet üzerinden bloke teminatlı kredi kartı başvurularını hiçbir koşulda kabul etmemektedirler. Bunun için şubeye gidip başvurmanız gerekiyor.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar 2018 yılı için;

  • AKBANK
  • QNBFİNANSBANK
  • GARANTİ BANKASI
  • YAPI KREDİ BANKASI
  • AKTİF BANK
  • DENİZBANK 
  • TÜRK EKONOMİ BANKASI TEB
  • KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI
  • ZİRAAT BANKASI

olarak biliniyor. Ancak diğer bankalardan da bloke teminatlı kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ