WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Banka kredisi olmadan ev almak
Yazar: - 28 Mayıs 2018
382
0

Banka kredisi kullanmadan ev sahibi olmak bu zamanda fazlası ile zor olan bir durumdur. Bankalardan konut kredisi çekmeden ev sahibi olmak isteyen birçok vatandaş maalesef bu isteklerine yanıt bulamayacak ve kredi çekmek zorunda kalacak veya kirada oturmayı göze alacaktır. Türkiye ve diğer ülkelerde bankalar aktif olarak konut kredisi veren tek kurumlardır ve diğer tefeci, mafya babası gibi isimlere bulaşan insanların ellerinde hem parası, hem evi kalmamaktadır.

Kredi Çekmeden Ev Almak

Merdivenaltı senet ile ev satışı yaptığını iddia eden kişilerde mevcut değil midir? Mevcuttur. Banka kredisi olmadan ev almak, konusunda vatandaşlarımızın dikkatli olması gereken konu hiçbir kimse tarafından veya müteahhit tarafından banka kredisi olmadan konut alımı yapılmasına izin verilmeyecek olduğu yönündedir. EminEvim ve benzeri kuruluşlar tarafından dahi vatandaşlara kredi verilerek ev sahibi yapılabilir ve bu konuda müşteriler daha yüksek krediler ödemek zorunda kalabilirler.

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin kredi çekmeden ev sahibi olmasının bir diğer yolu ise nakit olarak ev almak olmaktadır. Hiçbir kredi çekmeden direkt olarak ev satın alabilecek güce sahip vatandaşlarımız direkt nakit olarak gidip istedikleri bütçelerine hangi ev uygun ise o evi satın alabilir ve kendi adlarına tapulayabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ