WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Ameliyat ve sağlık giderleri için hangi bankalar kredisi verir?
Yazar: - 20 Şubat 2018
295
0

Zaman içerisinde yaşadığımız sağlık sorunları daha fazla nüks edebilir. Bu durumda eskiden olan maddi gücünüz şimdi olmadığı için mecbur olarak kredi başvurusunda bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Sandığınızın aksine bankalar sağlık adı altında gelen kredi taleplerinden dolayı özellikle birçok büyük ameliyatın tedavisi için gerekli olan finansmanı sağlamak adına ”sağlık kredisi” adı altında ”ihtiyaç kredisi” sunmaktalar.

Bankalar tarafından sunulan bu krediler her daim daha fazla insana ulaşması, sağlık sorunlarının maddi yetersizlik dolayısı ile aksatılmadan çözülebilmesini sağlamak adına gerekli olan krediyi vermektedirler. Bankalar tarafından sağlık kredileri sık sık ihtiyaç kredisi olarak verilmekte olduğu gibi, herhangi bir şekilde sağlık sorununuzu çözmek için para bulamıyorsanız bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Banka yetkilisine sağlık sorununuz için kredi çekmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacağı gibi ihtiyaç kredisi için başvuru yapmanızda da herhangi bir sakınca yoktur.

Ne Kadar Sağlık Gideri Kredisi Çekebilirim?

Ne kadarlık sağlık kredisi çekebilecek olduğunuz yine sizin geliriniz ile alakalı bir durumdur. Asgari ücretli bir çalışan için ortalama olarak bankalar tarafından verilecek olan üst limit 30.000 TL civarında olacağı gibi, daha yüksek gelir durumu olanlar daha fazla kredi çekebilir. Veya mevcut olarak evini veya arabasını ipotek ettirerek daha yüksek kredi çekebilirsiniz.

Mevcutta bulunan krediniz var ise bankalar bu krediniz dolayısı ile size daha az ihtiyaç kredisi verebilecek oldukları gibi, eğer çektiğiniz kredi yetersiz kalıyor ise farklı bir yakınınız veya tanıdığınızdan rica ederek sizin sağlığınızın düzelmesini sağlamak adına kredi çekmesini rica edebilirsiniz.

Hangi Bankalar Sağlık Gideri Kredisi Verir?

QNBFİNANSBANK, AKBANK, ZİRAAT BANKASI, TÜRK EKONOMİ BANKASI, YAPI KREDİ BANKASI, İŞ BANKASI, VAKIFBANK tarafından sağlık gideri kredileri verilmektedir. Bazı diğer bankalarda sağlık gideri kredisi onayı sağlayabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ