WomKredi Güncel Banka Faizleri ve Kredi Haberleri
Akbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?
Yazar: - 22 Ocak 2018
256
0

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank üzerinden almış olduğunuz kredi kartlarının iptal işlemleri için hem şube çalışanlarından yardım alabilir hem de müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinizi bildirebilirsiniz.

Akbank Şubeleri İle Kredi Kartı İptali

Akbank müşterisi ve aktif olarak kullanmakta olduğunuz Access kredi kartı iptal etme işlemleri için en yakın Akbank şubesine giderek talebinizi bildirebilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartı İptal Etmek

Sahip olduğunuz Akbank kredi kartını iptal etmek için Akbank internet bankacılığı ile kredi kartı iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kısa süre içerisinde taleplerinize dönülecektir.

Akbank Mobil Uygulama Aracılığı İle Kredi Kartı İptal Etmek

Akbank’ın kullanıcılarına kolaylık ve pratiklik sağlamak amacı ile geliştirmiş olduğu mobil uygulama ile de kredi kartlarınızın iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Kredi Kartı İptal Etmek

Akbank’ın aktif olarak 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcinize bağlanabilir ve kredi kartınızın iptal işlemleri için müşteri temsilcinizden yeterli bilgileri alarak iptal işlemlerinize onay verebilirsiniz.

Akbank kredi kartı iptal etme

Kredi Kartını İptal Etmezsek Ne Olur

Kullanmakta olduğunuz Akbank kredi kartı nasıl iptal edilir ile ilgili detayları yazımızda belirttik, ama eğer iptal işlemlerini yapmadan kredi kartınızı kırarsanız veya kullanmayıp bir yere kapatırsanız yıllık kart kullanım ücreti kartınıza işlemeye devam edecektir. Aradan belirli bir süre geçtikten sonra kredi kartınızın yıllık kullanım ücretini banka sizden talep edecektir. Bu ve bunun gibi bir problemle karşılaşmamak adına kredi kartı iptal işlemlerinizi en kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Diğer Bankaların Kredi Kartını İptal Etme

Sadece Akbank değil diğer bankalardan kullanmış olduğunuz kredi kartını artık kullanmak istemiyorsanız banka ile iletişime geçerek kredi kartınızı iptal edebilirsiniz. Sizler de bankanız ile iletişime geçerek Akbank kredi kartını iptal ettirme yolları ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

Kredi Kartı Hangi Hususta Kapatılmaz?

Kredi kartlarınızı iptal ettirmek için öncelikle kartınıza ait bir borç bulunmamalıdır. Eğer kartınızda size ait bir borç var ise banka ile görüşerek kartın kapanmasını sağlayabilir ve borç ödemesine devam edebilirsiniz. Bankalar sizlere en uygun ödeme koşullarını belirleyecek ve borçlarınızın tahsilatını yapabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ